نتایج جستجو برای عبارت :

Brian Crain - At The Ivy Gate

یادمه وقتی اولین بار دختری که زمانی عاشقش بودم رو با یه پسر دیدم رفتم خواب‌گاه و به این آهنگ گوش دادم؛ بعد یه پیانو گیر آوردم و شروع کردم به زدنش.
گوشش کن، شاید کمکت کنه.
بشنویم At The Ivy Gate(در دروازهٔ پیچک) از Brian Crain
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برا
98 جان کوله بارت را بستی ؟ چیزی را فراموش نکرده باشی ! مثلا خاطره ای ، دردی ، غمی! غم این روزها! حواست باشد همه را برداری ، درِ چمدانت را محکم ببندی! 98 جان بودنت کافی است وقتت تمام شده! دلمان پوسید از این همه غم ...پس معطل نکن پستت را تحویل بده که 99 پشتِ در است!کاش انقدر قدرتمند و زورگو نبودی که غم هایت را تحویل 99 بدهی و بروی!
اما حالا که زمستان درحال رفتن است بیا موهایش را شانه کنیم..سردی دستهایش را بسپاریم به دل های گرم مان ، بیا قطره های بارانش را به
 Stein's Gate
Gate Of Steiner (Piano)
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت
یک توی اتاق نشستم که ناگهان حس میکنم هوا سنگین و گرم شده...انگار دوباره کولر خراب شده.. سرمو از  اتاق میارم بیرون که میبینم یکی از بچه ها با هیبتی مشابه غول برره دستاشو مثل رز توی فیلم تایتانیک باز کرده و همه ی باد کولر رو مستقیم داره میبلعه. آروم میرم جلو و میبینم بعله خود خود رز هستن ایشون :) دستارو باز کرده، چشارو بسته و داره حسابی حال میکنه. سرمو میارم نزدیک و بهش میگم : " رز عزیزم! همه ی بچه های لاین از عطر تنت بهره مند شدن! نظرت چیه بکشی کنار ت
در این پست یک سایت عالی برای کسب بیت کوین به صورت رایگان خدمت شما دوستان معرفی می کنیم. سایت Web Gate یک سایت فاست کسب بیت کوین رایگان است که در آن شما می توانید هر 2 دقیقه یکبار Claim کنید. این سایت هیچ محدودیتی در مورد تعداد Claim کردن ها ندارد. جالب است بدانید که مراحل شروع کار تا پایان آن نیز جزو این 2 دقیقه می باشد و در واقع چیزی بیش از یک دقیقه از پایان Claim قبلی و شروع Claim بعدی، فاصله نیست.
ادامه مطلب
my hero academia
brian the sun heroes
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت
درب اتوماتیک آرین.
نمایندگی تعمیرات درب پارکینگ در تهران.
درب اتوماتیک آرین -----------02177809303
استاجی ------09125149705----09906680332
درب اتوماتیک آرین ----------www.ariandoors.com
دانلود فیلم At Eternity's Gate  2018  بر دروازه ابدیت 
دانلود فیلم بر دروازه ابدیت محصول 2018

نام اثر: At Eternity's Gate  2018 بر دروازه ابدیت 
نوع اثر: فیلم سینمایی
ژانر: درام، بیوگرافی
مدت زمان: ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
سال تولید: ۲۰۱۸
زبان: انگلیسی
محصول: آمریکا
کارگردان: Julian Schnabel
نویسنده / نویسندگان فیلمنامه: Jean-Claude Carrière, Julian Schnabel
بازیگران اصلی (ستارگان فیلم): Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac
امتیاز منتقدین: ۷۸ از ۱۰۰
ادامه مطلب
حل المسائل کتاب احتمال، فرآیندهای تصادفی و تحلیل آماری هیاشی کوبایاشی و برایان مارک
Solution Manual for Probability, Random Processes, and Statistical Analysis: Applications to Communications, Signal Processing, Queueing Theory and Mathematical Finance
نویسنده(گان): Hisashi Kobayashi, Brian L. Mark, William Turin

این حل المسائل تنها شامل حل مسائل ستاره دار می باشد.
مشخصات فایل

فرمت
PDF

تعداد صفحات
119

حجم فایل زیپ شده
393 کیلوبایت

انتقال به صفحه محصول
حل المسائل کتاب مکانیک سیالات میکرو و نانو مقیاس برایان کیربی
Solution Manual for Micro- and Nanoscale Fluid Mechanics
نویسنده(گان): Brian Kirby

این محصول، کامل ترین حل المسائل موجود می باشد و پاسخ مسائل فصل های 1 تا 13 کتاب درسی به همراه تمرینات اپندیکس ها را دارا می باشد. لازم به ذکر است که در این مجموعه برخی تمرینات حل نشده اند.
دانلود نمونه رایگان
مشخصات فایل

فرمت
PDF

تعداد صفحات
304

حجم فایل زیپ شده
14.5 مگابایت

انتقال به صفحه محصول
دانلود فیلم At Eternitys Gate 2018 دوبله فارسی
:: دوبله شده به زبان پارسی ::

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

زبان : دوبله پارسی (دو زبانه)
کیفیت : 1080P / 720P
ژانر : بیوگرافی , خانوادگی , تاریخی
حجم : 1070 / 2100
کارگردان : Julian Schnabel
ستارگان : Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac, Mads Mikkelsen
: 7
زیرنویس فارسی : دارد با لینک مستقیم
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید

خلاصه داستان : بر
دروازه ابدیت ، این فیلم به روزهای پایانی زندگی ونسان ون گوگ ، نقاش
معروف هلندی در شهر آرل فرانسه می‎پردازد
Stein's  Gate
LAST GAME

دریافت
Stein's Gate
Amadeus

دریافت
درب اتوماتیک آرین.
نمایندگی سرویس جک درب پارکینگی در تهران.
درب اتوماتیک آرین ----------02177809303
استاجی -----------09125149705-------09906680332
درب اتوماتیک آرین ---------www.ariandoors.com
درب اتوماتیک آرین.
نمایندگی خدمات درب پارکینگ در محل.
درب اتوماتیک آرین ---------02177809303
استاجی -------09125149705-------09906680332
درب اتوماتیک آرین.
نمایندگی تعمیرات جک درب پارکینگ در تهران.
درب اتوماتیک آرین ------------02177809303
استاجی ---------09906680332------09125149705
Stein's Gate
Another Heaven

دریافت
درب اتوماتیک آرین .
نمایندگی سرویس جک پارکینگ در محل.
درب اتوماتیک آرین ---------02177809303
استاجی ---------09125149705----09906680332
درب اتوماتیک آرین --------www.ariandoors.com

اینو تازه دیدم خیلی داستان جدید و خوبی داشت در مورد یه مردی به نام اوکابه هستش که شانسکی یه ماشین زمان با وسایل خونگی اختراع میکنه و هربار که تغییری در گذشته ایجاد میکنه کلا میزنه اینده رو تغییر میده و اتفاقات وحشتناکی می افته خیلی زیباست
با امتیاز بالای 8.9/10
فصل دوم اضافه شد بسیار عالی بود 100% پیشنهادی :)
در حدی خوب بود که آهنگ زنگ پیام اینه ↓↓↓

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به
شرکت نوین سازان پاسارگاد، بزرگترین طراح و تولیدکننده انواع گیت‌های نفر رو در سراسر کشور و سراسر استان خوزستان. 
گیت‌های نفر رو مجموعه نوین سازان پاسارگاد در 3 مدل طراحی و به بازار ارائه می‌گردند :
گیت نفر رو میله ای یا گیت نفر رو اهرمی (3 میله ای)
گیت نفر رو شیشه‌ای (پروانه‌ای)
گیت نفر رو شیشه ای بازو بلند (مخصوص عبور ویلچر)
گیت های نفر رو برای ایجاد نظم در عبود افراد و گاها ایجاد امنیت می توانند بسیار مفیر باشند.
گیت نفر رو امنیتی مجموعه نوین
BERLIN (AP) - The U.S. Embassy in Berlin unveiled a statue of Ronald Reagan on Friday at a site overlooking the location of the former president's iconic speech imploring the Soviet Union to remove the Berlin Wall.
Secretary of State Mike Pompeo called the inauguration of the work a "monumental moment" before helping remove the cover from the larger-than-life statue on the Embassy's terrace, at eye-level with the top of the landmark Brandenburg Gate.
Saturday marks the 30th anniversary of the fall of the Berlin Wall, and Pompeo was winding up a two-day trip to multiple cities and towns for commemorations.

The gate, which was just on the East German side of the Wall, was the backdrop for Reagan's 1987 speech in which he challenged Soviet leader Mikhail Gorbachev to go further with the re
دانلود فیلم At Eternitys Gate 2018 دوبله فارسی
:: دوبله شده به زبان پارسی ::

زبان : دوبله پارسی (دو زبانه)
کیفیت : 1080P / 720P
ژانر : بیوگرافی , خانوادگی , تاریخی
حجم : 1070 / 2100
کارگردان : Julian Schnabel
ستارگان : Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac, Mads Mikkelsen
: 7

خلاصه داستان : بر
دروازه ابدیت ، این فیلم به روزهای پایانی زندگی ونسان ون گوگ ، نقاش
معروف هلندی در شهر آرل فرانسه می‎پردازد
نجوایِ بی پروا شهریور ماه ساخته شده بود ، قرار بود همان ماه کلی خوشحالی سرازیر شود به خانه یِ دلم اسمم را گذاشتم خانوم لبخند :)خودم میدانستم که قرار نیست اتفاقی بیوفتد اما به گفته کسی باورم شد و به خاطر اتفاق خوبی که قرار بود برایم بیوفتد به دلم صابون زده بودم ...اما یک دفعه ورق برگشت و همانی نشد که میخواستم همان موقع آنشرلی را دانلود کردم و نشستم تمامش را دیدم به امید اینکه از دیدنش امیدی تو دلم جوانه بزند ..اما من شدم دخترِ بی انگیزه و ناامید ک
نجوایِ بی پروا شهریور ماه ساخته شده بود ، قرار بود همان ماه کلی خوشحالی سرازیر شود به خانه یِ دلم اسمم را گذاشتم خانوم لبخند :)خودم میدانستم که قرار نیست اتفاقی بیوفتد اما به گفته کسی باورم شد و به خاطر اتفاق خوبی که قرار بود برایم بیوفتد به دلم صابون زده بودم ...اما یک دفعه ورق برگشت و همانی نشد که میخواستم همان موقع آنشرلی را دانلود کردم و نشستم تمامش را دیدم به امید اینکه از دیدنش امیدی تو دلم جوانه بزند ..اما من شدم دخترِ بی انگیزه و ناامید ک
نجوایِ بی پروا شهریور ماه ساخته شده بود ، قرار بود همان ماه کلی خوشحالی سرازیر شود به خانه یِ دلم اسمم را گذاشتم خانوم لبخند :)خودم میدانستم که قرار نیست اتفاقی بیوفتد اما به گفته کسی باورم شد و به خاطر اتفاق خوبی که قرار بود برایم بیوفتد به دلم صابون زده بودم ...اما یک دفعه ورق برگشت و همانی نشد که میخواستم همان موقع آنشرلی را دانلود کردم و نشستم تمامش را دیدم به امید اینکه از دیدنش امیدی تو دلم جوونه بزنه ..اما من شدم دخترِ بی انگیزه و ناامید ک
دسنگاه کنترل تردد تنها مختص به خودروها تولید نشده و گاهی لازم است ترددات افراد در یک مکان کاملا بازرسی شده و تحت نظر قرار بگیرد. گیت های نفر رو میله ای تمام قد در واقع گیت های امنیتی جهت کنترل رفت و آمد افراد در یک مکان بوده که می توانند بسیار مفید واقع شوند.
این گیت ها بیشتر اماکن حساس نظیر زندان ها، وزارتخانه ها، تاسیسات هسته‌ای، ارگان‌های حساس نظامی‌ سفارت خانه‌ها و... مورد استفاده قرار می گیرند.
گیت‌های نفر رو تمام قد قابلیت اتصال به تم
دانلود فیلم 21 پل 2019
ژانر : اکشن | جنایی | درام
محصول : 2019 آمریکا
کارگردان : Brian Kirk
بازیگران : Chadwick Boseman, Sienna Miller, J.K. Simmons
خلاصه داستان :یک کاراگاه پلیس نه چندان موفق و معروف به نام آندره دیویس بعد از وارد شدن به پرونده‌ای برای پیدا کردن یک قاتل پلیس ، شانسی دوباره برای موفقیت و پیدا کردن شهرت قبلی پیدا می‌کند و…
ادامه مطلب
دانلود دوبله فارسی فیلم The Dragon Flies 1975کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : George Lazenby, Hugh Keays-Byrne, Jimmy Wang Yu
کارگردان : Brian Trenchard-Smith
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۷۵
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : مردی از هنگ کنگ
خلاصه داستان : “”در هنگ کنگ می باشد که به کشور استرالیا سفر می کند تا دلال بزرگ مواد مخدر را تحویل دهد. در همین حین، متهمبه طرز عجیبی کشته می‌شود و…ادامه فیلم را با دانلود از سرور پر سرعت سایت پیکی مووی مشاهده کنید.
خلاصه داستان : “”در هنگ کنگ می باشد که به کشور استرالیا سفر می کند تا دلال بزرگ مواد مخدر را تحویل دهد. در همین حین، متهمبه طرز عجیبی کشته می‌شود و…ادامه فیلم را با دانلود از سرور پر سرعت سایت پیکی مووی مشاهده کنید.
خلاصه ای از داستان : فیلم در ژانر معنی گرا و علوم خفیه است «دین کوروسو» (جانی دپ) دلال کتابهای کمیاب است و با
تهیه این گونه کتابها برای کلکسیونرهای ثروتمند روزگار میگذراند. یک
میلیونر نیویورکی به نام «بوریس بالکان» (لانگلا) از او می خواهد دو نسخه
دیگر از کتاب «دروازه نهم به قلمرو پادشاهی سایه ها» را که یکی در پرتغال و
دیگری در فرانسه است، بیابد. در افسانه ها آمده که این کتاب با همدستی
شیطان نوشته شده و به همین دلیل نویسنده اش زنده زنده در آت
این فیلم یک فیلم با ژانر معنی گرا محسوب میشود در این فیلم شما باافکار  و زندگی ونکوگ آشنا میشوید و اینکه او عاشق و شیفته نقاشی است ولی انسانهای پیرامون او هرگز ارزش هنر او و یا حتی خود اورا درک نمیکنند ،او بشدت نیاز به توجه و خواهان مشهور شدن است اتفاقی که هرگز در طول حیات او نمی افتد و در نهایت او به مرز دیوانگی و پوچی میرسد و در آخر مرگ تلخ او است که با خودکشی به پایان میرسد او معتقد است زندگی بدون نقاشی برای او بی معناست  .آیا او دچار حالتهای
دانلود فیلم Killers Within 2018 با لینک مستقیم و رایگان
نام فیلم: Killers Within
ژانر: ترسناک ، هیجان انگیز
کارگردان:  Paul Bushe, Brian O’Neill
ستارگان: Sue Walsh, Jeff Doyle, Johnny Elliott
محصول کشور: ایرلند
سال انتشار: ۲۰۱۸
مدت زمان: ۱۰۰ دقیقه
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان:
 داستان فیلم درباره افسری پلیسی به نام
آماندا می باشد که فرزندش توسط یه گروه خلافکار ربوده میشود و او برای
بازپسگیری فرزندش به سراغ همسر سابق خود میرود و …
ادامه مطلب
شیر فلکه کشویی
شیر فلکه کشویی را می تواند به عنوان یک نوع ولو که از یک گیت یا نوع
گوه استفاده می شود تعریف شود و دیسک به عمق جریان حرکت می کند تا جریان
سیال را در لوله گذاری شروع یا متوقف کند.
شیر فلکه کشویی شایع ترین
نوع شیر است که در هر کارخانه فرآوری مورد استفاده قرار می گیرد. این یک
ولوبا حرکتی خطی است که برای شروع یا توقف جریان مایع استفاده می شود. در
سرویس، این شیرها یا در حالت کاملا باز یا کاملا بسته هستند.
هنگامی
که گیت ولوبه طور کامل ب
دانلود فیلم The Last Right 2019
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : درام, کمدی
کارگردان : Aoife Crehan
ستارگان : Brian Cox, Cian Boylan, Niamh Algar, Samuel Bottomley
سال : 2019
کشور : ایرلند
سازندگان : Aoife Crehan
مدت زمان : 1 ساعت و 46 دقیقه
دنیل مورفی مسئول جسد فردی شده است که حتی او را نمی شناسد. او باید تابوتی را از خانه اش در کلوناکیلتی به راثلین آیلند ببرد.
ادامه مطلب
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم Curvature 2017
کیفیت : Web-Dl 1080p
ژانر : راز آلود, علمی تخیلی, هیجان انگیز
کارگردان : Diego Hallivis
ستارگان : Glenn Morshower, Linda Hamilton, Lyndsy Fonseca, Noah Bean
سال : 2018
کشور : آمریکا
سازندگان : Brian DeLeeuw
مدت زمان : 1 ساعت و 30 دقیقه
داستان فیلم در مورد فردی است که قصد دارد در زمان سفر کند و به گذشته بازگردید تا از وقوع یک قتل جلوگیری کند...
ادامه مطلب
دانلود فیلم Sergio 2020
ژانر : درام
کارگردان : Greg Barker
ستارگان : Ana de Armas, Bradley Whitford, Brían F. O'Byrne, Wagner Moura
سال : 2020
سازندگان : Craig Borten,Samantha Power
مدت زمان : 1 ساعت و 58 دقیقه
فیلمی درام که به بررسی وقایع پر هرج و مرج بعد از حمله ی ایالات متحده به عراق می پردازد. زندگی سرخیو ویرا د ملو، دیپلمات سازمان ملل متحد، در حین خائنانه ترین ماموریت عمرش، در خطر است.

ادامه مطلب
دانلود فیلم Spenser Confidential 2020
ژانر : جنایی, درام, راز آلود, هیجان انگیز
کارگردان : Peter Berg
ستارگان : Alan Arkin, Iliza Shlesinger, Mark Wahlberg, Winston Duke
سال : 2020
سازندگان : Sean O'Keefe,Brian Helgeland,Ace Atkins,Robert B. Parker
مدت زمان : 1 ساعت و 51 دقیقه
یک فرد سابقه دار به نام اسپنسر برای کشف یک توطئه قتل به باند جنایی بوستون باز می گردد...
ادامه مطلب
درواقع پروسس میکر جریان داده بین سیستم‌ها و افراد را سازماندهی می‌کند.
تا از این طریق سازمان‌ها به پتانسیل کامل خود دست پیدا کنند.
برایان ریل (Brian Reale)مدیر عامل این شرکت بیان می‌کند که: ما میخواهیم کاری کنیم که فرایندهای پیچیده در سطوح مختلف سازمانی به راحتی تبدیل به اتوماسیون اداری شوند. پروسس میکر با خودکار کردن گردش کار و نحوه گردش اطلاعات بین داده‌ها و سیستم‌ها در سازمان ما بهبود ایجاد می‌کند.
پروسس میکر جزء نرم افزارهایی می‌باشد که
نام : The Words امتیاز : 7.1 از 10 – میانگین رای 61,272 نفر کیفیت : 720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : درام, رازآلود, عاشقانه فرمت : mkv حجم : 1.68 گیگابایت+892 مگابایت مدت زمان: 102 دقیقه زبان: انگلیسی, French سال انتشار : 2012 صوت دوبله: دارد
کارگردان : Brian Klugman, Lee Sternthal
بازیگران : Dennis Quaid , John Hannah , Jeremy Irons
خلاصه داستان :داستان این فیلم در نویسنده ای است که در اوج شهرت و محبوبیت قرار دارد اما روزی متوجه می شود که باید بهای سرقت ادبی که قبلا مرتکب شده را بپردازد …
ادامه مطلب
کتاب قورباغه ات را قورت بده اثر برایان تریسی
کتابی بسیار جذاب برای مقابله با تنبلی
کتابی یرای مقابله با تنبلی به شما یاد میدهد که برنامه ریزی کنید و قورباغه تان را قورت دهید.
(منظور از قورباغه ات را قورت بده این است که کار های سخت را اول از همه انجام بده.)
تاب صوتی و PDF قورباغه را قورت بده از برایان تریسی
برای شنیدن تایپ صوتی اینجا کلیک کنید
کتاب الکترونیکی PDF رایگان قورباغه را قورت بده از برایان تریسی :
حجم دانلود: 82 صفحه- 1.24Mb    پسوند فایل: PDF 
فیلم یک فیلم با ژانر آخرالزمانی شیطان پرستی می باشد .طبق معمول تمام فیلمهای آخرالزمانی  هالیودی قدرت شیطان و سیطره او بر تمام اوضاع و احوال را به نمایش میگذارد و اینکه جگونه باهوش ترین و زیرک ترین افراد آگاه هم در دام او قرار میگیرند تا اهداف او را د رروی زمین عملی سازند و در این میان از دست هیچکس هسچ کاری هم بر نمی آید .
خلاصه ای از داستان : «دین کوروسو» (جانی دپ) دلال کتابهای کمیاب است و با
تهیه این گونه کتابها برای کلکسیونرهای ثروتمند روزگا
The US government is rewarding $ 15 million for information about an Islamic Revolutionary Guard Corps Qods commander, Abdolreza Shahlaie.The US special envoy for Iran, Brian Hook, told reporters December 5 that the United States has set a multi-million dollar prize for information about Brigadier General Abdul Reza Shahlaie.

According to a US State Department official, US officials are trying to obtain information about him and to help him disrupt the "Revolutionary Guards operation".

"Haqqani controls many organizations responsible for attacks on Americans and their allies around the world," Hook said. He has planned the killing of many coalition soldiers in Iraq and supplies ammunition and weapons to extremist Shiite groups that killed 5 American soldiers and wounded 3 more in Ope
The US government is rewarding $ 15 million for information about an Islamic Revolutionary Guard Corps Qods commander, Abdolreza Shahlaie.The US special envoy for Iran, Brian Hook, told reporters December 5 that the United States has set a multi-million dollar prize for information about Brigadier General Abdul Reza Shahlaie.

According to a US State Department official, US officials are trying to obtain information about him and to help him disrupt the "Revolutionary Guards operation".

"Haqqani controls many organizations responsible for attacks on Americans and their allies around the world," Hook said. He has planned the killing of many coalition soldiers in Iraq and supplies ammunition and weapons to extremist Shiite groups that killed 5 American soldiers and wounded 3 more in Ope
آتاتورک زمانی آنتالیا را به عنوان "زیباترین مکان روی زمین" توصیف کرد.
شکی نیست که آنتالیا دیدگاه های خیره کننده ای دارد.دریایی که با صخره های دراماتیک و دیوارهای شهر باستانی احاطه شده است ، ساحل با کوه های Taurus در پشت ساحل و شهر قدیمی قدیمی جذاب Kaleici ، آنتالیا را به یک رویای عکاس تبدیل می کند.
بهترین چیزها برای دیدن و انجام در آنتالیا:
قایقرانی در Kaleici
زیباترین قسمت آنتالیا ، شهر قدیمی و بندر کالیچی Kaleici است این محوطه توسط دیوارهای سنگی باستان
ژانر: درام، بیوگرافی
این فیلم به روزهای پایانی زندگی ونسان ونگوگ، نقاش معروف هلندی در شهر آرل فرانسه می‌پردازد و در پی رد کردن فرضیه‌ی «خودکشی» این نقاش است. عنوان فیلم برگرفته از نقاشی رنگ روغنی است که ونگوگ حدود دو ماه قبل از درگذشتش آن را کشیده بود. هر چند او در زمان حیاتش در گمنامی به سر می‌برد و در تمام طول عمرش تنها یکی از تابلوهایش را فروخت اما اکنون به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نقاشان قرن نوزدهم در جهان شناخته می‌شود. ونگوگ به بیم
دانلود فیلم خارجی جدید، دانلود فیلم خارجی با لینک مستقیم،
دانلودفیلم 10 Minutes Gone 2019
دانلود فیلم 10 Minutes Gone 2019
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, جنایی, راز آلود, هیجان انگیز
کارگردان : Brian A. Miller
ستارگان : Bruce Willis, Kyle Schmid, Meadow Williams, Michael Chiklis
سال : 2019
کشور : آمریکا, کانادا
سازندگان : Kelvin Mao,Jeff Jingle
مدت زمان : 1 ساعت و 29 دقیقه
روایت جنایات وحشتناک که متعاقب زندگی یک نخبه که در اداره کل کلانتری لس آنجلس است و موفق ترین خدمه سرقت در بانک ایالتی اس
نام : 10 Minutes Gone لینک IMDb امتیاز : 6.4 از 10 – میانگین رای 7 نفر کیفیت : 720p WEB-DL,1080p WEB-DL موضوع : اکشن, جنایی, رازآلود, هیجان انگیز فرمت : MKV حجم : مدت زمان: 89 دقیقه زبان: انگلیسی سال انتشار : 2019
کارگردان : Brian A. Miller
بازیگران : Bruce Willis , Michael Chiklis , Meadow Williams

خلاصه داستان : این فیلم داستان مردی را به تصویر می‌کشد که بعد از این که به همراه دوستش از بانک سرقت می‌کنند در حین فرار به آنها حمله و دوستش کشته می‌شود. اما او وقتی به هوش می‌آید متوجه می‌شود حافظه‌اش را ا
نام : 10 دقیقه تمام شد-10 Minutes Gone لینک IMDb امتیاز : 3.5 از 10 – میانگین رای 750 نفر کیفیت : 480p BluRay ,720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : اکشن, جنایی, رازآلود, هیجان انگیز فرمت : MKV حجم : 1.4گیگابایت+770مگابایت+500مگابایت مدت زمان: 89 دقیقه زبان: انگلیسی سال انتشار : 2019 صوت دوبله: دارد
کارگردان : Brian A. Miller
بازیگران : Bruce Willis , Michael Chiklis , Meadow Williams

خلاصه داستان :داستان مردی را به تصویر می‌کشد که بعد از این که به همراه دوستش از بانک سرقت می‌کنند در حین فرار به آنها حمله و دوستش کشته م
دانلود فیلم Domino 2019 با کیفیت HD
دانلود فیلم خارجی Domino 2019 با زیرنویس فارسی
پیش نمایش فیلم اضافه شد
**کیفیت WEB-DL 1080p اضافه شد***

نام لاتین : Domino 
سال انتشار فیلم: ۲۰۱۹
ژانر(موضوع):جنایی |هیجان انگیز
ستارگان در فیلم: Carice van Houten, Guy Pearce, Nikolaj Coster-Waldau
کارگردان: Brian De Palma
منتشر کننده : نیلو دانلود
مدت زمان فیلم: ۸۹ دقیقه
کیفیت : WEB-DL 1080p+WEB-DL 720p+ WEB-DL 720p x265
حجم فیلم: ۶۵۰+۷۵۰+۱۵۰۰ مگابایت
فرمت فیلم: MKV
اطلاعات بیشتر: ⇔ IMDB
محصول کشور: ایتالیا | 
دانلود کتاب درآمد رویایی اثر برایان تریسی
دانلود کتاب درآمد رویایی اثر برایان تریسی معرفی کتاب درآمد رویایی کتاب درآمد رویایی اثر برایان تریسی، برای کارمندانی نوشته شده است که لایق درآمدی بسیار بیشتر از میزان کنونی هستند و می zwnj;خواهند رشد و پیشرفت داشته باشند. به کمک راهنمایی zwnj;های برایان تریسی (Brian Tracy) در ...
دریافت فایل

ادامه مطلب
دانلود زیرنویس فارسی فیلم X-Men: Dark Phoenix 2019 
دانلود زیرنویس فارسی مردان ایکس دارک فینکس
Download Zirnevis Farsi Film  X-Men: Dark Phoenix 2019
هماهنگ با نسخه BluRay,Web-dl,BrRip 720p,480p,1080p
 ژانر : اکشن|ماجراجویی|علمی - تخیلیزمان انتشار : 06 Jun 2019 (Germany)امتیاز IMDB : 5.9 از 10 توسط 72,956زبان : انگلیسی|فرانسویمحصول کشور : ایالات متحدهکارگردان : Simon Kinbergستارگان : James McAvoy|Michael Fassbender|Jennifer Lawrence|Nicholas Hoult|Sophie Turner|Tye Sheridan|Alexandra Shipp|Evan Peters|Kodi Smit-McPhee|Jessica Chastain|Scott Shepherd|Ato Essandoh|Brian d'Arcy James|Halston Sage|Lamar Johnson|Summer
ژانر : اکشن , جنایی , مهیج
مدت زمان : ۹۹ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۷۸۷ مگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Chadwick Boseman, Sienna Miller, J.K. Simmons, Stephan James کارگردان : Brian Kirk لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
۲۱ پل ، فیلمی اکشن و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی برایان کرک می‌باشد. داستان این فیلم از آنجایی شروع می‌شود که یک جسد پلیس پیدا می‌شود ، اکنون یک کارگاه اداره‌ی پلیس این پرونده را به دست م
خلاصه داستان فیلم گرگ وال استریت
جردن بلفورت (لئوناردو دی کاپریو)، دلال سخت کوشی است که در اخر دهه ی ۸۰ وارد بازار سهام می شود، اما با ورود او مصادف با بزرگترین روز سقوط اقتصادی بعد از دهه ای بیست، یا همان روز دوشنبه سیاه می شود.
بلفورت، پس از این اتفاق متاسفانه شغل خود را برای مدتی از دست می دهد، اما با تلاش بیشتر می تواند خود را به عنوان تامین کننده ای در بازار سهام کم ارزش تر وارد نمایید.
جردن بلفورت ، که هر روز شاهد دزدی های بسیاری در بازار
مکالمه انگلیسی در فرودگاه
Agent: Good morning! Where are you flying to today?
صبح بخیر! امروز به کجا پرواز دارید؟
Rose: London.
لندن
Agent: May I have your passport, please?
میشه لطفا گذرنامتون را ببینم؟
Rose: Here you go.
بفرمایید
Agent: Are you checking any luggage?
*آیا چمدانی دارید که در بار هواپیما گذاشته شود؟
Rose: Just this one.
فقط این یکی
Agent: OK, please place your luggage on the scale.
خیلی خوب، لطفا چمدانتان را روی ترازو قرار دهید
Rose: The plane will have a stopover in Berlin – do I need to pick up my luggage there?
هواپیما یک توقف بین راه در برلین خواهد داشت –
مکالمه انگلیسی در فرودگاه
Agent: Good morning! Where are you flying to today?
صبح بخیر! امروز به کجا پرواز دارید؟
Rose: London.
لندن
Agent: May I have your passport, please?
میشه لطفا گذرنامتون را ببینم؟
Rose: Here you go.
بفرمایید
Agent: Are you checking any luggage?
*آیا چمدانی دارید که در بار هواپیما گذاشته شود؟
Rose: Just this one.
فقط این یکی
Agent: OK, please place your luggage on the scale.
خیلی خوب، لطفا چمدانتان را روی ترازو قرار دهید
Rose: The plane will have a stopover in Berlin – do I need to pick up my luggage there?
هواپیما یک توقف بین راه در برلین خواهد داشت –
دانلود فیلم  22Chaser 2018 با دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت های 720p BluRay ,1080p BluRay
دانلود دوبله فارسی فیلم یدک کش شماره 22 سال 2018
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : یدک کش شماره 22-22 Chaser لینک IMDb امتیاز : 5.1 از 10 – میانگین رای 231 نفر کیفیت : 720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : جنایی, درام فرمت : MKV حجم : 1.57 گیگابایت+844 مگابایت+451 مگابایت مدت زمان: 90 دقیقه زبان: انگلیسی سال انتشار : 2018 صوت دوبله: دارد
~~~~~~~~
کارگردان : Rafal Sokolowski
~~~~~~~~
بازیگران : Brian J. Smith , Kaniehtiio Horn , Raoul Max Tru
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان مدارهای منطقی ترکیبی در 55 اسلاید
                در الکترونیک دیجیتال، دروازهٔ منطقی یا گِیت منطقی (به انگلیسی: Logic gate)، روی یک یا دو ورودیِ منطقی، عملیات منطقی انجام می‌دهد و یک خروجی منطقی تولید می‌کند. اساس عملکرد آن بر منطق بولی استوار است، که بر تمام مدارهای دیجیتال حاکم است. گیت‌های منطقی عمدتاً از ادوات الکترونیکی مانند ترانزیستورها تشکیل می‌شوند، ولی ممکن است از قطعات الکترومغناطیسی مانند رله‌
دانلود فیلم ۲۱ پل ۲۱ Bridges 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی ۲۱ پل ۲۱ Bridges 2019
نام فیلم : ۲۱ پل ۲۱ Bridges 2019ژانر : درام | جنایی | اکشنکارگردان : Brian Kirkبازیگران : Chadwick Boseman, Sienna Miller, J.K. Simmonsمحصول : آمریکازبان : انگلیسی ( زیرنویس چسبیده )زمان : ۹۸ دقیقهامتیاز : ۶٫۶/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۴۰۰ | ۸۰۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : یک کاراگاه پلیس نه چندان موفق و معروف به نام آندره دیویس بعد از وارد شدن به پرونده‌ای برای پیدا کردن یک ق
آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم
فایل های مربوط به آموزش مکالمه انگلیسی با فیلم را به صورت رایگان دانلود کنید و اسپکینگ خود را تقویت کنید.
یادگیری سریع و حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی با فیلم. لهجه آمریکایی و بریتانیایی استاندارد به دور از خواندن کتاب های کسل کننده
لیست دروس فیلم ها، انیمیشن ها و کارتون های انگلیسی
فیلم آمریکایی بنیانگذار The Founder
فیلم انگلیسی هری پاتر Harry Potter با لهجه بریتیش
سریال آمریکایی دادخواست ها Suits – سطح پیشرفته
فیلم آم
with plane
Isfahan International Airport
With diameters
You can also arrive by train with Esfahan ... Esfahan Railway Station (Esfahan Road, Shiraz, Sepahan Shahr)
by bus
There are several cities in the province for this bus ... Terminal Sufeh (Beginning of Isfahan-Shiraz Road) - Kaveh Terminal (Kaveh Street)
By car
You can also enter the province by car. The most important routes:
From the east through the Tabas - Darin - Khor - Anarak - Naine and from Yazd - Nain
From the west through Delijan - Isfahan and Delijan - Kashan and Khomein - Golpayegan and Aligudarz - Daran and Shahrekord - Isfahan and Borujen - Dehagans and Lordegan - Semirom
From northern Damghan - Yazd and Qom - Kashan
From south of Shiraz-Abadeh-Shahreza-Esfahan
It is about 435 km from Tehran to Isfahan
From Shiraz to Isf
 برج دیدنی کلاسیک در آنتالیا و یکی از معدود برج های رومی باقیمانده از قرن دوم است.
برج ساعت آنتالیا زمانی بخشی از استحکامات شهر بود و ساعت بعداً به برج اضافه شد و امروز به عنوان یک سازه فرماندهی در منطقه و محله معروف به کاله کاپیسی (دروازه قلعه) دقیقا در امتداد خیابان جمهوریت در کنار مسجد یِولی و میدان کاله کاپیسی Kalekapısı در آنتالیا واقع شده است.کاله کاپیسی مرز بین شهر قدیمی و جدید را مشخص کرده و میزبان بسیاری از دکه های مقابل برج ساعت است که
ژانر : خانوادگی | علمی تخیلی | ماجراجویی
محصول کشور : ایالات متحده آمریکا
کارگردان : Brian Robbins
ستارگان : Eddie Murphy, Elizabeth Banks, Gabrielle Union
داستان فیلم از آنجایی آغاز می شود که یک سنگ آسمانی به پارکی در مرکز نیویورک برخورد میکند و گودالی در آنجا ایجاد می شود. بعد از برخورد یک شخص از داخل گودال بیرون می اید ولی این یک شخص عادی نیست بلکه او تشکیل شده از 100 موجود فضایی که قد هر کدام 5 سانتی متر است و به دنبال راهی برای نجات سیاره خود از نابودی هستند. اوضاع وقتی پ
Harvard Business
School Professor Sunil Gupta explores the infiltration of Amazon into dozens of
industries including web services, grocery, online video streaming, content
creation and, oh, did we mention physical bookstores? What’s the big plan? Is
the company spread too thin? Or is it poised for astronomical success?

Brian Kenny: In the world of computer
science, Jon Wainwright is kind of a big deal. A computer language pioneer, he
was the principle architect of both Script 5 and Manuscript. What makes John a
legend has nothing to do with programming. Let me explain.
On April 3, 1995, Jon was in need of
work-related reading material. He fired up his T1 modem and navigated the
fledgling internet to the beta version of a new online bookstore. With the
click of a mouse, he became
Isfahan is a city in the center of Iran.
Isfahan has been one of the largest and the busiest city for hundred years
Persian people call Isfahan “nesf-e-jahan” or  “half of the world “
Here are some point of interest in Isfahan and reasons why Persian people call it
“half of the world”

Naghshe jahan square
(Also known as the shah square or the Imam square )
You can see the shah mosque on the south side of square, ali qapu palace on the west side, sheikh lotf Allah mosque on the east side and the Qeysarie gate on the north which opens to grand bazaar of Isfahan.
All of these buildings are from safavid era.
The Maiden was where the Shah and the people met.
Since Isfahan was a vital stop along the Silk Road the square was a busy arena of entertainment and business, exchanged
سلام
یکی از اولین چیزایی که اینجا توجهمو به خودش جلب کرد این بود که چقدر ورزش نقش مهمی تو زندگی این کانادایی ها داره و چقدر جوون هاشون رو فرم هستن.

این شد که یه مدتی خودمم ورزش رو سنگین شروع کردم و اتفاقا خیلی هم دوران خوبی بود. چون با حساب کتاب غذا میخوردم و ورزشای سنگین میکردم. منی که بیست و خورده ای سال بود به هیچ ورزشی عملا دست نزده بودم و همیشه ضعف بدنی رو آویزون خودم داشتم، خیلی حال میکردم که میدیدم هنوزم برای درست کردن شرایط بدنم وقت هس
Isfahan is a city in the center of Iran.
Isfahan has been one of the largest and the busiest city for hundred years
Persian people call Isfahan “nesf-e-jahan” or  “half of the world “
Here are some point of interest in Isfahan and reasons why Persian people call it
“half of the world”

Naghshe jahan square
(Also known as the shah square or the Imam square )
You can see the shah mosque on the south side of square, ali qapu palace on the west side, sheikh lotf Allah mosque on the east side and the Qeysarie gate on the north which opens to grand bazaar of Isfahan.
All of these buildings are from safavid era.
The Maiden was where the Shah and the people met.
Since Isfahan was a vital stop along the Silk Road the square was a busy arena of entertainment and business, exchanged
17+

ژانر : اکشن | علمی تخیلی | هیجان انگیز
محصول کشور : آفریقای جنوبی | آمریکا
کارگردان : Brian Smrz
ستارگان : Ethan Hawke, Paul Anderson, Rutger Hauer
داستان فیلم در مورد یک قاتل حرفه ای می باشد که فرصت جدیدی برای تغییر زندگی خود پیدا میکند و به دنبال رستگاری می باشد…...
آشنایی با دستگاه جوش اینورتر
دستگاه جوش اینورتر جدیدترین نسل از دستگاه های جوشکاری می باشد.این دستگاه ها بسیار سبک وزن هستند.زیرا در آن ها به جای سیم پیچی داخلی از برد های الکترونیکی استفاده شده است.دستگاه های اینورتر قابلیت جوش با کیفیتی را داشته و مزیت های بسیاری به همراه دارد.دستگاه های جوش اینورتر از رکتیفایر و سوییچ حالت جامد استفاده میکند و جریان پیوسته با فرکانس 60 هرتز برق ورودی را به جریان خروجی تبدیل می کند. این دستگاه به دلیل بهره
جهان ما پر از مکان‌های تحسین برانگیز و دیدنی است چه طبیعی و چه ساخت بشر. سایت‌های تاریخی غیر منتظره و نفس‌گیر زیادی وجود دارند که توسط تمدن‌های قدیمی ساخته شده‌اند و البته اینکه بخواهیم بگوییم کدام‌ها بهترین هستند کار سختی است. خودتان فکر کنید و ببیند چقدر مکان تاریخی در همین ایران خودمان داریم که هر کدام با دیگری کاملا فرق دارند و هر کدام تاریخ و فرهنگ خاص خود را دارند. لذت‌بخش‌ترین بخش سفر به مقاصد تاریخی سیر و سیاحت در زمانی ست که تن
توضیحات فایل:
پاورپوینت خون ریزی های مغزی در ۵۲ اسلاید
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت خون ریزی های مغزی می باشد که با فرمت ppt در ۵۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
Ateriovenous Malformation)AVM)
یک اختلال رشد دوران جنینی است که با ارتباط غیر طبیعی و رشد بیش از حد عروق قسمتی از مغز مشخص می شود .
در حقیقت ناهنجاری شریانی وریدی یک نوع فیستول شریانی وریدی می باشد .
در ۲۰ دسامبر (29 آذر)، بیت کوین توجه رسانه‌های بزرگی را به خود جلب کرد؛ اتفاقی که کمتر زمانی شاهد آن هستیم. این در حالی رخ داد که شبکه سی‌ان‌بی‌سی (CNBC)، اعلام کرد که قیمت این ارز در سال‌های آینده به ۲۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.
به گزارش کوین تلگراف، در برنامه شبکه CNBC با عنوان فست مانی (Fast Money)، تعدادی از سرمایه‌گذاران بزرگ حوزه بیت کوین، به تشریح آینده این ارز دیجیتال پرداختند.
برایان کلی (Brian Kelly) به همراه تام لی (Tom Lee)، از شرکت فانداسترت (Funstrat)، ب
کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین همراه خلاصه کتاب
نسخه:پی دی اف با کیفیت بسیار بالا
حجم فایل:33 مگابایت
تعداد صفحات کتاب:531
تعداد صفحات خلاصه:64
دانلود فایل

خلاصه کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین, دانلود رایگان کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین, دانلود کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین, کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین خلاصه کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین, دانلود رایگان کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین, دانلود کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین, کتاب نظریه
در این بسته آموزشی شما با انواع حرکات پارکور مانند :
Rolling , Speed vault , Cat leap , Monkey vault , Precision Jump , Turn vault ,
Underbar , Wall run , Tic Tac , Landing , Lazy vault , Gate Vault , Dash Vault
, Revers Vault
و تعدادی حرکات دیگر آشنا خواهید شد.
این مستند در تهران ساخته شده
شناسه و شماره مجوز:2254/5448542

برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس
محصول اینجا را کلیک کنید . 
در این بسته آموزشی شما با انواع حرکات پارکور مانند :
Rolling , Speed vault , Cat leap , Monkey vault , Precision Jump , Turn vault ,
Underbar , Wall run , Tic Tac , Landing , Lazy vault , Gate Vault , Dash Vault
, Revers Vault
و تعدادی حرکات دیگر آشنا خواهید شد.
این مستند در تهران ساخته شده
شناسه و شماره مجوز:2254/5448542

برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس
محصول اینجا را کلیک کنید . 

عکس اول:درب غارهایشان را می‌بندند و کلیدش در کلوپ غارشناسی منطقه می‌ماند.اگر مایل به غارنوردی و غارشناسی هستید باید در کلوپ مذکور ثبت نام کنید و بعد از گذشت مراتب آموزشی نزد پیشکسوتان غارنوردی اجازه ورود بگیرید.منبع:PH:Vicente Marhuendaعکس دوم:به همت غارنوردان در کشورهای مختلف درب غارهای مهم بسته می‌شود تا از طبیعت با ارزش در مقابل افراد ناآگاه محافظت بشود.منبع:https://www.instagram.com/p/BVXoIiYjM1iعکس سوم:درب چاه غاری در بریتانیا برای محافظت توسط غارنوردان م
  دوبله 

ژانر : درام

محصول کشور : آمریکا

کارگردان : Henry Dunham

ستارگان : Brian Geraghty, James Badge Dale, Patrick Fischler
داستان درباره‎ی یک پلیس بازنشسته به نام گانون است که زمانی که در مراسم خاکسپاری یک پلیس تیراندازی رخ می‎دهد ، تحقیقات خود را آغاز می‎کند تا به سرنخی برسد
DOWNLOAD  
دانلود انیمیشن Santas Little Helpers 2019

نام فارسی فیلم : یاورهای کوچک سانتا
زبان : زبان اصلی (انگلیسی)
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : انیمیشن , خانوادگی , کوتاه , کمدی
حجم : 73 مگابایت / 36 مگابایت
کارگردان : Bruno Chauffard, Derek Drymon
ستارگان : Carlos Alazraqui, Pierre Coffin, Brian T Delaney, Raymond S Persi
: 6.5

خلاصه داستان : یاورهای
کوچک سانتا ، فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی برون
آموزش تصویری لاراول
قطعا محبوب ترین فریم ورک زبان PHP در ایران و جهان هست که به صورت خیره کننده ای از رقبای قدیمی خودش مثل CodeIgniter , CakePHP , Zend و ... جلو زد و روز به روز هم محبوب تر میشه . شما اگر لاراول بلد باشید به راحتی میتونید هر وب سایت بزرگی مثل دیجیکالا یا دیوار یا آکادمی آی تی با ... رو با استفاده از زبان قدرتمند PHP بنویسید و اونها رو هر روز گسترش بدید .

استفاده از فریم ورک لاراول باعث میشه :

امنیت وب سایت هاتون بسیار بالا برهپروژه های بزرگ رو ب
il vaut mieux plier que rompre.

تمکین کردن بهتر از تحمل بد بختی
است.

Le jeu n,en vaut pas la chandelle.

نتیجه این کار به زحمتش نمی لرزد.

Qui va doucement va loin.

کم بخور همیشه بخور.

Pêcher en eau trouble.

آب گل آلود ماهی گرفتن.

Bien mener sa barque.

گلیم خودرو از آب کشیدن.

Je suis aux prises avec mille difficultés.

یک سر و هزار سودا  داشتن.

Un clou chasse l, autres.

سوزنی باید کز پای در آرد خاری.

Ouvrage hâté Ouvrage gâté.

آدم دست پاچه کاررا دو بار می کند.

Les loups ne se mangent pas entre eux .

چاقو دسته خود را نمی برد.

Le puisatier est toujours au fond du puits.

چاه ک
انفجار کشتی های عربستان و امارات، یک خودزنی از نوع یازده سپتامبر بود:
زیرا که عربها دیگر نفتی برای صادرات ندارند. و از سوی دیگر مطالبات آمریکا را
نیز، نمی توانند بپردازند لذا مجبور شدند با انفجار این کشتی ها، اولا نشان دهند که
هنوز نفت دارند! و در حال صادرات بوده، که آتش گرفته! ثانیا مشتریان را به جای نفت،
به شرکتهای بیمه احاله دهند. از سوی دیگر ایران و دیگر کشورهای خط مقاومت را، مسئول
این انفجارات اعلام کنند! اما سقوط سهام و بالارفتن قیمت نف
شیر فلکه کشوئی زبانه فلزی وگ بی همتا
شیر فلکه کشوئی زبانه فلزی وگ بی همتا ، معمولا برای باز بسته کردن سیال های آب استفاده میشود.این نوع شیر در دو نوع ۱۰ بار و ۱۶ بار مورد استفاده است. این نوع از شیر ها از سایز ۱٫۱/۲ اینچ تا ۱۸ اینچ مورد استفاده است. این شیر به لاتین GATE VALVE  می شود.
 شیر فلکه کشوئی زبانه فلزی وگ بی همتا
شیر فلکه کشوئی زبانه فلزی وگ بی همتا ، یکی از انواع تجهیزات صنعتی پرکاربرد در صنایع مختلف میباشد. این نوع شیر در موارد مختلف تاسیس
دانلود سریال The Son فصل دومدانلود فصل دوم سریال The Sonقسمت 10 فصل دوم قرار گرفت
زیرنویس فارسی
منتشر کننده : یوز دی ال
کیفیت: 1080p.720p.480p
کشور سازنده: آمریکا
ژانر: درام , وسترن
کارگردان: Brian McGreevy, Philipp Meyer, Lee Shipman
بازیگران: Henry Garrett, Paola Nuñez, Pierce Brosnan
سریال درباره الی مک کالو پیرس برازنان است که یک امپراطوری بزرگ نفتی دارد. او در کودکی، دزدیده شده و …شما می توانید این سریال را با لینک مستقیم از سایت یوز دی ال دانلود کنید.

برای مشاهده ادامه مطلب و دانلود کلیک
شاید به نظر برسد که: شایعه ساز فردی دارای
دوشاخ و دم باشد! ولی این طور نیست، او در کنار ما است و: به دنبال هر حادثه ای
خبری از خود جعل می کند. این خبر ممکن است از روی ساده باوری باشد، یا خیانت
پیشگی. مثلا رئیس رسانه ملی گفته است: که آمریکا تجهیزات خود را آماده کرده، تا
بعد از ماه رمضان به ایران حمله کند! این گفته او دوحالت دارد: یا از روی سادگی
است، که چنین ساده باوری نباید رئیس رسانه ملی باشد. افکار عمومی یک ملت و شاید
جهان را، به دست کسی داده اند ک
به معنای حذف حساب های تکراری و / یا به وضوح برچسب زدن هر حساب اجتماعی است تا کاربران درک کنند که چه هدفی را ارائه می دهند (برای مثال ، حساب های HR یا مطبوعات در مقابل صفحات مارک عمومی).
4. نه اکنون معنی هرگز نیست

سئو سایتفقط به این دلیل که گوگل می گوید سیگنال های اجتماعی در حال حاضر بر رتبه جستجو تأثیر نمی گذارند ، به این معنی نیست که آنها هرگز چنین نخواهند شد. رسانه های اجتماعی هیچ نشانی از تبدیل شدن به بخشی مهم و مهم از حضور آنلاین یک برند یا حضو
7 راز موفقیت در فروش – ویدئو جدید برایان تریسی
یکی دیگر از آموزش های موفقیت در فروش با سری آموزش های انگلیسی با برایان تریسی:
در این مطلب ، فیلم جدید معرفی 7 راز موفقیت در فروش 7 Secrets of Sales Success توسط برایان تریسی را آماده کرده ام.
جملات فیلم انگلیسی به صورت زیرنویس و با ترجمه فارسی در اختیار شما عزیزان قرار دارد.
7 تکنیک و شگرد برای موفقیت در فروش و زندگی شخصی را با برایان تریسی Brian Tracy ، استاد روانشناسی فروش، بیاموزید.  

فیلم برایان تریسی در مورد
ویزای استارت آپ برای راه اندازی کسب و کار برای کارآفرینان خارجی
رابطه بین کارآفرینان مهاجر و توسعه اقتصادی کشورهای میزبان به طور فزاینده‌ای برجسته شده ‌است، چرا که دولت‌های مختلف در حال حاضر استراتژی‌هایی را برای جذب نوآوری‌های کارآفرینان مهاجران اتخاذ می‌کنند. با توجه به تحقیقی که توسط Research Gate انجام‌شده، ۲۰۴ شرکت توسط مهاجران تاسیس شدند که بین شرکت‌های آمریکایی در فهرست فورچون ۵۰۰ سال ۲۰۱۰ است  قرار داشته اند که منجر به سود ۴.۲ ه
طرز تهیه چای اسطوخودوس 

اسطوخودوس یا Lavandula angustifolia به دلیل خاصیت آرامش بخش یکی از رایج ترین گلها و روغن‌های اساسی است که در آروماتراپی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
اسطوخودوس به دیل خاصیت آرامبخشی که دراد به عنوان یک خواب آور نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
معمولاً سرآشپزها از عسل اسطوخودوس استفاده می‌کنند، یا از گلبرگ‌های این گیاه برای تزیین سالادها استفاده می‌کنند.
 در آلمان عصاره این گیاه تحت عنوان Lasea فروخته می‌شود که به درمان اض
دستگاه جوش اینورتر چیست؟
دستگاه جوش اینورتر نوعی دستگاه جوش است که منبع تغذیه آن قادر به فراهم آوردن جریان بالا جوشکاری می باشد . دستگاه جوش اینورتر به کمک از یک سری ریکتیفایر و سوئیچ حالت جامد جریان متناوب 60 هرتز (AC) برق ورودی را به جریان (DC) خروجی تبدیل می کند . مقدار جریان خروجی و ولتاژ قابل تنظیم بوده و در طول فرآیند جوشکاری توسط نرم افزار های کامپیوتری کنترل می شود . دستگاه جوش اینورتر بطور قابل توجهی سبک تر و همچنین مصرف برق کم
خلاصه داستان فیلم سینمیایی پسر جهنمی
پسرجهنمی در میان دنیای فراطبیعی و دنیای انسان‌ها گیر افتاده و به نبرد با جادوگری باستانی می‌پردازد که تصمیم دارد انتقام بگیرد و…

مشخصات فیلم سینمایی Hellboy 2019
ژانر : فیلم اکشن | فیلم ماجراجویی | فیلم فانتزی
نام فارسی : پسر جهنمی
کارگردان : Neil Marshall
بازیگران : Brian Gleeson | Mark Stanley | Nadya Keranova
مدت زمان : ۱۲۰ دقیقه
سال انتشار : ۲۰۱۹
کشور های سازنده : آمریکا | انگلیس
زبان اصلی : انگلیسی
نمره : ۵٫۳ از ۱۰ (بر اساس ۲۰,
اگر شما به مدیر عاملان اعتقاد دارید ، یک ماشین کاملاً خودمختار تنها چند ماه با آن فاصله دارد. در سال 2015 ، الون مسک تسلا کاملاً خودمختار را تا سال 2018 پیش بینی کرد؛ گوگل نیز چنین کرد. سیستم سطح 4 دلفی و MobileEye در حال حاضر برای سال 2019 ترسیم شده است ، در همان سال Nutonomy قصد دارد هزاران تاکسی بدون راننده را در خیابان های سنگاپور مستقر کند. جنرال موتورز در سال 2019 یک اتومبیل کاملاً خودمختار را به بازار عرضه خواهد کرد ، بدون اینکه فرمان یا توانایی مداخله ر
ژانر : علمی و تخیلی
سال انتشار : 2012
مدت زمان : 90
کیفیت:BluRay 720p

محصول کشور : آمریکا
کارگردان :Eric Hayden,
ستارگان :Khary Payton,Brian Baumgartner,Lance Henriksen,James Madio,Alec Gillis,Tom Woodruff Jr.,Lira Angel,Sachiyo K,

هنگامی که یک تصادف تاسف‌بار اولین ماموریت با سرنشین را قطع کرد تا حیات سیاره مشتری را کشف کند , مایکل فارست باید سفر 3 ساله خود به زمین را در تنهایی
دانلود فیلم Astronaut: The Last Push 2012
دانلود بازی Field of Glory II + Immortal Fire برای PC
بسته الحاقی جدید Wolves at the Gate اضافه شد
بازی Field of Glory II که امروز می خواهیم آنرا معرفی کنیم بازی‌ای در سبک استراتژیک میباشد که به تازگی توسط Slitherine منتشر شده است. ساختار گیم پلی این بازی به صورت تاکتیکال نوبتی بوده که مربوط به جنگ های حادث شده پیش از میلاد است. این بازی که کاملاً توسط یک موتوربازی سازی سه بعدی جدید طراحی شده، استانداردهای جدیدی را در حوضه صنعت گیم به وجود آورده است.

از ویژگی های کلیدی این با
دانلود بازی Field of Glory II + Immortal Fire برای PC
بسته الحاقی جدید Wolves at the Gate اضافه شد
بازی Field of Glory II که امروز می خواهیم آنرا معرفی کنیم بازی‌ای در سبک استراتژیک میباشد که به تازگی توسط Slitherine منتشر شده است. ساختار گیم پلی این بازی به صورت تاکتیکال نوبتی بوده که مربوط به جنگ های حادث شده پیش از میلاد است. این بازی که کاملاً توسط یک موتوربازی سازی سه بعدی جدید طراحی شده، استانداردهای جدیدی را در حوضه صنعت گیم به وجود آورده است.

از ویژگی های کلیدی این با
  Twenty-nine scientists gained $1 million or more earning a bid into UCF Millionaires Club,  this thirty day period.
  Recipients been given kudos and tongue and cheek awards for instance a plush Underdog toy that went to your political science workforce that beat the odds by winning a $1.eighty five million grant. An additional staff earned the United Nations award for the undertaking using the most non-U.S. collaborators.
  Although now we have now trademarked the phrase America Foremost partnership College,¥ our investigate and commercialization business uniquely personifies that motivation, reported MJ Soileau, vice president for study commercialization and the emcee for the evening.
The Master of Science in Nursing also includes mental health nursing polyu.
  Soil
اگه گواهی نامه رانندگی ایرانی داشته باشین، پس از ورود به آلمان میتونین با ترجمه اون حداکثر برا شش ماه رانندگی کنین. البته اگه قراره که بیشتر از یک سال در آلمان نمونین، این مدت به یک سال افزایش پیدا میکنه. در این صورت باید از طریق قانونی مجوز رانندگی برای یک سال رو بدست بیارین.
از طرف دیگه، پس از ورود به آلمان حد اکثر سه سال وقت دارین که گواهی نامه رانندگی ایرانی تون رو به گواهی نامه ی آلمانی تبدیل کنین؛ در غیر این صورت باید مثل نو آموزها از صفر
بررسی بازی ANTHEM ؛ یک بازی بی روح و خسته کننده است.
در  اخبار بازی منتشر شده در حوزه آموزش بازی بررسی بازیANTHEM میپردازیم.اخیرا “انگری جو” توئیتی کرد که تمام و کمال خصوصیات هر مرحله از بازی را به نمایش می‌گذارد. “صفحات بارگذاری بیشتر، زمانی بیشتر برای صفحات بارگذاری و بازی اصلی.” واقعا برای یک بازی در سال 2019 غیر قابل قبول است آنطور که می‌شود گفت که ANTHEM یک بازی خراب است.
استریو بازی.سازییbiowar به‌عنوان یکی از بهترین استودیو‌های سازنده بازی‌

سیستم های جوشکاری که بر مبنای ژنراتور ها و یا رکتیفایر ها کار می کنند هرکدام دارای معایب و مزایایی زیادی در صنعت جوشکاری می باشند، اما در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم و فناوری های مرتبط با مبحث جوشکاری تکنولوژی جدیدی به اسم اینورتر ظهور کرده که عملیات جوشکاری را بیش از پیش آسان نموده است .
مدتی است که این فناوری و تکنولوژی نو ظهور در کشور های صنعتی پدیدار شده و به سرعت در حال رشد می باشد که در کشور ما نیز این فناوری در حال استفاده توسط صنای
شما با یادگیری زبان انگلیسی میتوانید با افراد زیادی در کشور های مختلف ارتباط برقرار کنید و سفر های زیادی را در سراسر دنیا تجربه کنید. در این مقاله قصد داریم اصطلاحاتی که در سفر ممکن است برای شما مورد استفاده باشد را بیان کنیم .شما برای یادگیری زبان در سفر های کاری میتوانید از کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی تجاری استفاده کنید.

سلام  (Hello,hi,hey)
صبح بخیر (Good morning)
عصر بخیر (Good evening)
بعد از ظهر بخیر (Good afternoon)
حال شما چطور است؟ (?how are you)
اصطلاحات را
برخی افراد در سفر هایشان به دنبال مکان های تفریحی و بعضی در مسافرت در پی مراکز خرید و خرید کردن هستند، در این بین افرادی هستند که در سفرشان به دنبال مکان ها و بناهای تاریخی می باشند و حتی هدف سفر خود را بازدید از این مکان ها قرار می دهند. در کشور ترکیه بناهای تاریخی رمز آلودی وجود دارد که به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.
آنتالیا، شهری متعلق به دو امپراتوری
قبل از اینکه آنتالیا به مقصد محبوبی تبدیل شود، یک شهر باستانی بود که در دوران هلنیستی ت
برخی افراد در سفر هایشان به دنبال مکان های تفریحی و بعضی در مسافرت در پی مراکز خرید و خرید کردن هستند، در این بین افرادی هستند که در سفرشان به دنبال مکان ها و بناهای تاریخی می باشند و حتی هدف سفر خود را بازدید از این مکان ها قرار می دهند. در کشور ترکیه بناهای تاریخی رمز آلودی وجود دارد که به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.
قبل از اینکه آنتالیا به مقصد محبوبی تبدیل شود، یک شهر باستانی بود که در دوران هلنیستی ت
تور یک روزه تهران گردی این هفته دلتا متفاوت‌ترین تفریحات خانوادگی تهران را به شما معرفی می‌کند.

بدون هیچ توضیح اضافه‌ای با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا پیشنهادات هیجان انگیز ما را درباره تور یک روزه تهران گردی در آخر هفته را بخوانید. در این قسمت تلاش کرده‌ایم جنبه “تفاوت” را در نظر بگیریم. پیشنهاداتی برای شما آماده کرده‌ایم که متفاوت از جاهایی است که تاکنون برای گردش و تفریح در آخر هفته رفته‌اید. با ما همراه باشید تا تجربه‌های
لوله کشی لویزان
خدمات تاسیساتی و لوله کشی لویزان
 09129352189-22537778 شبانه روزی

خدمات لوله کشی لویزان و شیان
تاسیسات شبانه روزی لویزان
اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان
اجرا و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب
خرده کاری و تغییرات لوله کشی گاز
لوله کشی شوفاژ
لوله کشی روکار آب سرد و گرم مصرفی
لوله کشی توکار آب ساختمان
لوله کشی روکار رادیاتور با لوله اتصالات تک لایه و پنج لایه
نصب رادیاتور
سرویس موتورخانه شوفاژ مرکزی
تعمیر شوفاژ
نصب شیرالات لویزان

لوله

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها